2009 2007 2005 2003

   · ETKİNLİK Giriş Sayfası

I.ULUSAL YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ SEMPOZYUMU


23.10.2003 - 25.10.2003 (İZMİR)

 

Genel Bilgiler

Yazılım sistemleri günümüzde ülkelerin ekonomik ve sosyal yapılarını doğrudan etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Yazılımın kendisi katma değeri yüksek bir ürün olmasının yanı sıra, üretim, hizmet ve kamu alanlarında verimliliği ve etkinliği arttırma özelliğiyle de stratejik bir öneme sahiptir. Dolayısıyla güvenilir, kullanışlı ve etkin yazılımların geliştirilmesinin önemi her geçen gün artmaktadır.

Yazılımın stratejik önemi ve yazılım üretiminin karmaşık doğası yazılım mühendisliği disiplinini günümüzün en aktif araştırma ve uygulama alanlarından biri haline getirmiştir. Bu sürekli gelişen teori ve pratiğin ulusal yazılım sektörü tarafından özümsenmesi ve kullanılması, ulusal yazılım sektörünün rekabet gücünü atttırması ve yenilikci üretim yapabilmesi için yaşamsal önemdedir.

Ulusal Yazılım Mühendisliği Sempozyumu ulusal yazılım üreticileri ve araştırmacılarının deneyimlerinin paylaşıldığı bir platform olmayı hedeflemektedir. Bu çerçevede sempozyum teknik bildirilerinin yanı sıra, kısa deneyim sunumları ve eğitim seminerleri ile zenginleştirilerek, tüm katılımcıların fayda sağlayacağı geniş bir içerik oluşturmayı amaçlamaktadır.


 
 
 
 
  
 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.